Stavební služby Karlovy Vary

Doplňkové služby

Mimo prováděné stavební práce, montáže a servis jsme pro uspokojení stále rostoucích požadavků zákazníků zavedli poskytování doplňkových služeb.

Zemní práce

Zemní práce

  • bagr Takeuchi TB135 – 3,5 t cena za prováděné zemní práce bagrem je 450,- Kč/hod. bez DPH
  • nakladač UNC 060 cena za prováděné práce nakladačem je 350,- Kč/hod. bez DPH
  • kontejner 5t cena za uložení odpadu je určována podle materiálu (na dotaz) a cena za odvoz odpadu je 30,- Kč/hod. bez DPH

Autodoprava

Autodoprava Provozujeme autodopravu, zaměřenou na přepravu především sypkých materiálů. Autodopravu provádíme v rámci stavebních zakázek, ale i samostatně.

  • AVIA A75
  • kontejner 5t

Základní cena 30,- Kč bez DPH za km.

Cena za uložení se určuje podle druhu odpadu (na dotaz).


Podlahářské práce

Podlahářské práce Mezi naše služby patří i pokládání podlah. Plovoucí podlahy laminátové, korkové i dřevěné dodáváme od více výrobců. Z laminátových podlah je to především značka PARADOR a KRONO.

Plovoucí laminátové podlahy byly vyvinuty jako alternativa masivních podlah. Mezi zaručené vlastnosti laminátových podlah patří zvýšení odolnosti povrchu, zlepšení vlastností v reakci s vlhkostí okolí a v neposlední řadě snížení ceny při zachování designu různorodých dřevin, kdy zejména exotické dřeviny nejsou cenově dostupné široké veřejnosti.

Její vlastností je dobrá tepelná vodivost povrchové vrstvy, která však při chůzi bosou nohou působí studeným dojmem. Toto je však výhodou při použití podlahového vytápění, kdy se výrazně snižuje náběhová doba povrchové teploty, která může u lepších podlah dosáhnout až 28°C. U dřevěných podlah by tato teplota neměla přesáhnout rozmezí 22-24 °C (některé dřeviny však nejsou vhodné pro použití v kombinaci s podlahovým vytápěním).


Dodávka a montáž plastových oken profil Gealan

Plastová okna Profilový systém GEALAN v kombinaci s kováním SIEGENIA a dalšími konstrukčními prvky nám umožňuje vyrábět okna a dveře různých rozměrů a tvarů.

Při provádění složitých rekonstrukcí nebo modernizací starých budov, na něž se vztahují přísná nařízení památkové péče, tyto velké výhody oceňují především zákazníci.

Z velké palety barev profilového systému si určitě vybere každý. Od ušlechtilé sněhově bílé až k jemně břidlocově šedé je v nabídce mnoho dalších odstínů. Zároveň je zaručená vysoká odolnost proti škrábancům, hladkost povrchu a stálost barev.


Kontaktní informace

Adresa:
Stavební služby Karlovy Vary s.r.o.
Jahodová 3
360 07 Karlovy Vary

IČ: 264 13 906

Zakázková kancelář: +420 777 870 113

E-mail: info@stavebnisluzby-kv.cz

Pavel Lučan mobil: +420 777 870 102

Stavební práce e-mail:
stavba@stavebnisluzby-kv.cz

Výběr z referencí

Reference 1Celková rekonstrukce staršího bytu v panelové zástavbě
Výstavba nové koupelny a a změna dispozičního řešení kuchyně a chodby bytu celkově změnilo vzhled i užitnou hodnotu bytu.


Reference 2Rekonstrukce rodinného domu
Celková rekonstrukce domu zahrnovala také vybudování kuchyně a koupelny. Proběhlo i rozšíření a vydláždění terasy u domu.