Stavební služby Karlovy Vary

O naší společnosti

O společnostiFirma Stavební služby Karlovy Vary byla založena v roce 2001. V roce 2006 byla zapsána v Obchodním rejstříku jako s.r.o. Od svého založení až do současnosti se zabývá poskytováním komplexních služeb ve stavebnictví. Majitelem firmy je pan Pavel Lučan.

Firma se zaměřuje především na poskytování komplexních služeb ve stavebnictví - na kompletní stavební dodávky bytové, průmyslové a inženýrské výstavby.

Stavební firma provádí novostavby a veškeré stavební služby včetně stavebních rekonstrukcí, instalací topení, rozvodu vody, plynu a elektromontáží.

Uspořádání firmy a široký rozsah činnosti poskytuje našim zákazníkům nemalé výhody zejména z hlediska snižování nákladů či dodržování dohodnutých termínů. Firma má možnost pružně reagovat na požadavky zákazníků ruku v ruce s udržováním vysoké kvality provedených prací. Velkou výhodou, zejména u rozsáhlejších zakázek, je jednání zákazníka pouze s jedním dodavatelem.

Odlišnost naši firmy od ostatních spočívá především v tom, že usilujeme o komplexní uspokojení požadavků zákazníka a hledáme vždy takové řešení, aby byl zákazník s naší prací maximálně spokojen. Vzhledem k velkému počtu osvědčení a certifikátů uvádíme jen vybrané, ostatní je možné předložit na požádání.

Jde o následující certifikáty:

  • Zelená úsporám
  • Zdivo Porotherm CB broušené cihly, stavba bez malty, potřebné pouze lepidlo nebo pěna
  • RIGIPS protihlukové sádrokartonové desky, sádrové omítky
  • Weber fasády, zateplovácí systémy, sanační omítky, podlahové systémy
Certifikát Zelená úsporám Certifikát Rigips
Certifikát Rigips Certifikát Rigips
Certifikát Porotherm Certifikát Porotherm
Certifikát Weber Certifikát Weber

Výběr z referencí

Reference 2Rekonstrukce rodinného domu
Celková rekonstrukce domu zahrnovala také vybudování kuchyně a koupelny. Proběhlo i rozšíření a vydláždění terasy u domu.

Novinky

G SERVIS CZ, s.r.o. Postavíme Vám jakýkoliv dům z nabídky našeho partnera společnosti G SERVIS CZ, s.r.o. Pokud s námi uzavřete smlouvu minimálně na hrubou stavbu některého z domů dle projektu našeho partnera, dostanete projekt zcela ZDARMA. Dvacet pět nejprodávanějších typů domů si můžete prohlédnout i na našich stránkách. Více - obrázky domů ...

Jsme Vašimi certifikovanými dodavateli solárních systémů. Vyrobte si teplou vodu zadarmo! Úspora až 60% nákladů na ohřev teplé vody pro čtyřčlennou rodinu. ...další informace v pdf dokumentu Chcete nejen ohřívat teplou vodu za pomoci solární energie, ale také vytápět dům pomocí tepelného čerpadla? I toto řešení jsme připraveni dodat....další informace v pdf dokumentu Tyto techologie se vyplatí i bez dotací.

Zelená úsporám Naše společnost právě získala certifikát programu Ministerstva životního prostředí Zelená úsporám. Cílem tohoto programu je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech.

Kontaktní informace

Adresa:
Stavební služby Karlovy Vary s.r.o.
Jahodová 3
360 07 Karlovy Vary

IČ: 264 13 906

Zakázková kancelář: +420 777 870 113

E-mail: info@stavebnisluzby-kv.cz

Pavel Lučan mobil: +420 777 870 102

Stavební práce e-mail:
stavba@stavebnisluzby-kv.cz